בעולם העיצוב של המאה ה-21 פיתוח מוצר כמו מיטה הוא עבודה בלתי נגמרת. מעצבי הרהיטים מחפשים כל הזמן איך לחדש ולשנות את עיצוב המיטה הסטנדרטי ולתת למי שישן עליה בכל לילה חוויית משתמש. המיטות העגולות כבשו את חדרי השינה שלנו בשנים האחרונות.

למרות שאפשר למצוא היום מיטות עגולות בלא מעט אולמות תצוגה של חברות עיצוב וריהוט לבית, ההתלבטות איך לשלב את המיטה בעיצוב החדר היא לא קטנה. הצורה הלא שגרתית הזו מכתיבה לנו כמעצבים ולכל מי שמעצב את החדר שלו בעצמו אתגר גדול. התוצאה יכולה להיות מקסימה או מפוספסת. 5 החדרים האלו יתנו לכם השראה לעצב את החדר המושלם למיטה העגולה שלכם.

כשיוקרה פוגשת פשטות

בחדר הפשוט הזה המיטה היא המוצר היוקרתי ביותר. היא עטופה בטקסטיל נעים ורך, בדים איכותיים וצבעים שמזכירים מיד מלכות ואלגנטיות. החדר מתאפיין במיעוט פריטים ואלו שנמצאים ליד המיטה נבחרו בקפידה כדי להתאים לסגנון המלכותי. חדר שמתאים לנסיכות של המאה ה-21.

מיטה עגולה בצבע זהב

בין רוך לקושי

טפט עמוס שמתכתב עם הטקסטיל העמוס שעל המיטה. אריגים כבדים בצבעים עזים שמשתלבים נפלא עם תחרה רכה ובד טול עדין. השילוב בין רוך וקושי מדגיש את הייחוד של המיטה והופך אותה לפריט מפנק מאד במרכז החדר הזה, ששמור לאמיצים מאד.

מיטות עגולות לא שגרתיות

חדר עדין באפור וכחול

אפור בהיר ותכלת הם שני צבעים רגועים שמתאימים מאד לחדר שינה. החדר שלפניכם הוא רקע מושלם למיטה העגולה, שמצד אחד מתכתבת במדויק עם צבעי הקיר שנבחרו להתאים לה ומצד שני נבלעת לתוכם. כך המראה המתקבל הוא ייחודי ובעיקר מאד מאד מרגיע.

 

מיטה עגולה מפנקת

תקרה עגולה שמדגישה את עיצוב המיטה

המיטה שנבחרה לחדר השינה הזה לא נבחרה בלי מחשבה על הארכיטקטורה הכוללת של החדר. התקרה העגולה, שנצבעה בדוגמת ספירלה כדי להדגיש את הצורה המעוגלת מחמיאה לעיצוב המיטה ולהפך.

מיטה עגולה עם תקרה עגולה

עיצוב בעור ובאור

המיטה המרופדת בעור מקבלת מקום של כבוד בחדר עם קיר בצבע כהה בטקסטורת זמש מבריקה, השילוב בין שתי הטקסטורות הדומות, לצד הכורסה שמתכתבת עם הסטייל של המיטה, יוצרים מראה מודרני, אורבני ומאד מדויק.

 

חדר שינה מעוצב עם עור ואור

מיטה עגולה יכולה להיות הכוכבת של חדר השינה. בתכנון ועיצוב נכון למימדי החדר, לסגנון המיטה ולאופי שלכם, אתם יכולים לזכות בחדר שינה מעניין, לא שגרתי ומרגש מאד.