הטרנד הטרופי נראה על מסלולי התצוגות בכל מקום בקיץ האחרון. שמלות בגזרות חופשיות עם הדפסי פרחים גדולים, קקטוסים שמעטרים כל פינה ופלמינגו שמתעופף לו מפריט אחד לפריט אחר. הדפסי דקלים כיכבו בעולם הטקסטיל והפכו את הצמח הזה שעד כה היה בודד על חוף הים לכוכב אופנתי. גם בעולם עיצוב הפנים יכולנו לראות ביטויים לטרנד הזה, שמספק תוספת משמחת גם לחדר שינה רגוע ומודרני. הנה כמה דוגמאות לחדרי שינה בעיצוב טרופי מקסים במיוחד.

טקסטיל בוטני בהשראה טרופית ששומר על תחכום בזכות גוונים סולידיים וגרפיקה עדינה

 

 

שימוש בחומרים טבעיים כמו במבוק וקש מייצר חיבור לטבע שמתכתב מאד עם הטרנד הטרופי. הטבע הופך ליצירת אמנות על קירות חדר השינה הגדול.

 

מראה נקי ובהיר עם נגיעות טרופיות בצורת מאוורר העץ והתקרה הכהה. עץ הדקל שנשקף מהחלון מציג את הטרנד בצורה הטבעית ביותר.

 

גוונים ירוקים, הדפסים בוטניים בסגנון טרופי ומיטת קנאפה גדולה שתמצאו לבטח בכל אתר נופש יוקרתי על אי טרופי מבוקש

 

טקסטיל לבן ופשוט נותן כבוד לעץ הכהה ואילו עץ הדקל הירוק מזכיר חופשה באי בודד

 

הטרנד הטרופי מקבל מקום של כבוד באמצעות חיפוי טקסטיל על גב המיטה וכריות תואמות

 

תחכום באמצעות תקרה גבוהה עם קורות עץ אלגנטיים, צמחי נוי טרופיים והדפס טרופי שאי אפשר לפקפק בו.

 

ציור קיר מאופק של דקלים טרופיים לצד רהיטי עץ יוקרתיים יוצר תחושה של מלון מפואר בבהאמאס, על אף שחדר השינה הזה נמצא בכלל בניו זילנד.

 

בלי דקלים וקקטוסים, מתקבל מראה טרופי בזכות דלתות התריס, שימוש בחומרים טבעיים וטקסטיל מבדים טבעיים.

 

תקרת הבמבוק עם קורות העץ וההדפסים הבוטניים העדינים יוצרים מראה מפנק. קיר האבנים שבחוץ משלים את האווירה הטרופית.

 

גווני ירוק התפוח שכל כך מתאים לאווירה הטרופית משתלבים עם רהיטי עץ כהים ווילונות במבוק עדינים. הדקל שמציץ משלים את הרושם העז.

 

המראה הטרופי מתקבל מהניגוד בין הלובן הבהיר, שנותן כבוד למה שקורה מחוץ לחלון ובין תריסי העץ האותנטיים שמכניסים אור שמש לתוך חדר השינה.

 

הבחירה בגווני תכלת מזכיר את הלגונות הכחולות שליד החולות הלבנים, השילוב עם עץ כהה ומיטות בסגנון קולוניאלי הופך את המחזה לטרופי במיוחד, כזה שתמצאו במלונות יוקרה בהוואי.

 

סחלב ורוד מעניק ניגודיות מול הקיר הבהיר שעליו מוטבעים מוטיבים טרופיים. הרהיטים הכהים מחזירים אותנו לחוף הטרופי בדרום תאילנד.

 

בעוד שהתאורה, שידות האחסון וגוף המיטה לבנים ונייטרלים, המראה הטרופי מתקבל משימוש בבדים בגווני ירוק עם הדפסים בוטניים וטפט עם השפעה טרופית מובהקת.

 

הטרנד הטרופי מלווה אותנו כבר כמה עונות. העובדה שהירוק הוא עדיין אחד הצבעים הטרנדיים מוכיחה שאפשר לשמור על מאפייני הטרנד גם אחרי שהוא חולף. הרי שמחת חיים טרופית היא נצחית ובלתי נגמרת.