אנחנו מבלים בו לא מעט שעות, מכינים בו ארוחות לאנשים שאנחנו הכי אוהבים, נוחתים בו בסוף היום לכוס יין צוננת או לקפה אחרון עם בן הזוג לפני השינה.

המטבח שלנו הוא אחד המקומות הכי אהובים ומיוחדים בבית. הוא המקום שמחבר בין כולם, דרך האוכל, דרך המטלות היומיומיות שקשורות בו. לא חייבים לבחור בעיצוב מטבח שגרתי, כזה שיש לכולם. המטבחים שלפניכם מדגימים איך אפשר ליצור בחדר השגרתי הזה שיש בכל בית, חלל מעוצב, שיש לו אופי אמיתי שעושה חשק לקיץ.מטבח מודרני בהשפעת הטבע

הזויות המעוגלות והשימוש בעץ ליצירת דלפק עבודה ייחודי הופכים את המטבח הזה ליוצא דופן. הארונות הנקיים והמינימליסטיים מחברים את המטבח למאה ה-21 בעוד שהדלפק המיוחד והאמנות על הקיר מחזירים אחורה אל הטבעי והכפרי. נקי, פשוט וקליל.

רצפה עם אישיות משלה

במבט ראשון אנחנו רואים מטבח כפרי עם ארוניות מעוטרות, גופי תאורה בניחוח וינטאג' וצבעים שעושים חשק להישאר. במבט שני אנחנו מגלים את הקסם האמיתי של המטבח הזה ואת מה שמייחד אותו ממטבחים כפריים אחרים, הריצוף. צביעת רצפות העץ בדוגמת מעויינים ובצבעים לא שגרתיים יוצרת אופי אמיתי למטבח כפרי סטנדרטי שמח ומואר.

מטבח קיץ

 

מטבח סקנדינבי במחווה לים

המטבח הזה מוציא אותנו להפלגת קיץ. ההסגנון הסקנדינבי מתכתב בקלות עם הסגנון הנאוטיקלי, אותו סגנון שמביא את הים אל הבית. במטבח הזה שני הסגנונות מתחברים זה לזה. ריהוט סקנדינבי משמש לאחסון ואי המטבח מעוצב כאוניה מעץ חשוף.

מטבח בהשראת ספינה

 

לבן על לבן על לבן

המטבח המינימליסטי הזה מתאים למי שלא אוהב צבע, שמעדיף מינימליזם על פני עושר עיצובי. את הייחוד הוא מקבל לא רק מהצבע-לא צבע שנבחר לכל פריט ולכל פרט בחדר, אלא גם מהצורות המיוחדות של האי וארונות המטבח.

 

מסורתי עם טוויסט אופנתי

הצבע הכחול מככב בכל מגזיני העיצוב של השנה האחרונה. כאן הוא נותן טוויסט עיצובי ייחודי למטבח מסורתי מעץ. המטבח צבוע בווש כחול בלי פחד, שמגיע גם לספסלי הישיבה ולמשטח העבודה המרכזי. גם מזנון הוינטאג' שהוצב על קיר המטבח נצבע בגווני תכלת כדי להחמיא לעיצוב התכול.  מגע השמנת, העץ והשיש הכהה מאזן את מנת הכחול הגדולה הזו.

 

תעשייתי, סקנדינבי ועושה חשק לבשל

גדול, מרווח, טבעי וזורם, זה המטבח שלפניכם. הסגנון התעשייתי שבא לידי ביטוי בבניית התקרה ובארונות הברזל מתכתב מצויין עם העץ והמידוף הסקנדינבי. מטבח שעושה חשק לבשל למשפחה גדולה ולארח בלי סוף.

 

בין בטון, עץ וזכוכית

המטבח הזה משלב בין כמה חומרי בניין שיחד יוצרים מראה תעשייתי ומתוחכם מאד. זכוכית בחלונות הגג המעוצבים, בטון שהוא הבסיס למשטחי העבודה ולאי במרכז המטבח ועץ בסגנון אירופאי.

השראה למטבח קיץ

 

המטבחים האלו מדגימים כיצד אפשר להפוך את המטבח לפינה ייחודית, שמדברת בשפה שלכם ולא מושפעת מהאופנות החולפות, אלא רק מהסגנון האישי. הם מאווררים, קיצים ופשוט כיפיים!