כנראה שלא תהיה לנו כזאת בבית אבל בהחלט זה כיף לשטוף את העיניים על 10 בריכות השחייה המדהימות ומיוחדות האלו! ואם ממש תרצו תמיד תוכלו להתארח במלון.

בריכת האנרגיה הזהובה – Gold Energy Pool, להסה, טיבט.

באחד המלונות המפוארים בארץ עתירת נופים זו, תמצאו פינת חמד זהובה אל מול נוף הרי ההימלאיה, בו בריכה מצופה – לא פחות – זהב. המים בבריכה מומלחים בעדינות ומחוממים לטמפרטורת ציפה אופטימאלית – 28-32 מעלות. מסביב לבריכה – עמדות רפלקסולוגיה ועיסוי, ועוד. מצד אחד זה ממש מגניב מצד שני נראה לי קצת מפחיד להיכנס לבריכה זהובה.

Best Pools In The World: Gold energy pool at St. Regis in Lhasa, Tibet!

A photo posted by Flight965.com (@flight965) on

הבריכה הטבעית במפלי הוואסו, אריזונה ארה"ב

אם אתם בעניין של חוויה טבעית, אותנטית ועוצמתית, למה שלא תנסו את מפלי הוואסו באריזונה, המציעים בריכה בנוף מדברי פראי וחוויה שקטה ואינטימית. איזור הבריכה מנוהל על ידי אנשי שבט הוואסו ועל מנת להגיע לבריכה יש לקבל אישור מהם – מה שמצד אחד הופך את כל העניין למורכב יותר, אבל מצד שני מבטיח שאם כבר תגיעו, כנראה שתהיו שם לבד!

 

 

The Oberoi Udaivilas , אודייפור

אם אתם בהודו ובא לכם להרגיש איך זנ להיות מהרג'ה תבואו למלון הזה. אחת הבריכות המדהימות בעולם!

Known as one of the world’s most #beautifulhotels…I think we agree! #India #OberoiUdaivilas #luxury #travel

A photo posted by Maritime Travel (@maritimetravel) on

 

 

הבריכה על הבית בנהר, זמביה

אם אתם בדרך לעשות ספארי ביבשת אפריקה, למה שלא תעצרו ללילה במלון הבית על הנהר (Chongwe River House), במיקום מושלם הצופה על נהר צ'ונגווה, כך שתוכלו לשלב בין שהייה נעימה בבריכה וצפייה בחיות בר, ממש בו זמנית.

הבריכה של מלון קמבריאן, שווייץ

מלון קמבריאן (Cambrian Hotel) מדורג כאחד מעשרים המלונות ומכוני הספא הטובים ביותר בשווייץ, ומציע בריכה שיופיה עוצר נשימה, במיקום כמעט לא ייאמן כאשר הרי האלפים המושלגים נפרסים לעיניך בזמן הטבילה. מיותר לציין, המים מחוממים ונעימים בכל חודשי השנה ויאפשרו לכם לצוף להנאתכם בביקיני קטנטן במרחק יריקה מפסגת האלפים המושלגת.

בריכת האינסוף במלון קרוסו, איטליה

מלון קרוסו (Hotel Caruso) באיטליה נבנה מעל טירה מהמאה ה – 11, ששופצה וחדריה הוסבו לחדרי אירוח. בשילוב עם השירות הנהדר והפינוקים במלון, אחד יכול למצוא את עצמו שוקע בהתבוננות בהרים היפהפיים או בנופי הים התיכון מתחתיו, כשהוא צף להנאתו בבריכה ללא גבולות.

Dive into a dream! #BelmondPostcards by @laurenduttine #Ravello #Amalficoast A photo posted by Belmond Hotel Caruso (@hotelcaruso) on

 

בריכת נמו 33 (Nemo 33), בריסל, בלגיה

הבריכה העמוקה בעולם, וזו המחזיקה בשיא גינס בעניין זה, היא בריכת נמו 33, המציעה חוויית שחייה, או צלילה, עד לעומק מירבי של מעל 34 מטרים. היא מציעה לא רק שחייה בבריכה שבה אתה לא רואה את הקרקעית אלא גם שיעורי צלילה למתחילים.

@NEMO33 #duikersgids #duiktoren #brussel #duiken #diving #nemo33 #johnbernard

A photo posted by Duikersgids (@duikersgids) on

 

לצלול עם תנינים, דרווין אוסטרליה

מכורים לאדרנלין? לא אוהבים לשחות לבד? בדרווין אוסטרליה מציעים לכם את החוויה המפוקפקת של שחיה / צלילה בבריכת מים מלוחים, כשמסביבכם תנינים באורך עד חמישה מטרים!
כמובן, שהשחייה בכלוב מוגן. יחסית.