כל אחת מאיתנו חולמת כילדה להיות נסיכה. לחלק מאיתנו זה עובר מהר כשאנחנו מגלות שיותר כיף להתלכלך בבוץ מאשר לגור בארמון דמיוני, לאחרות זה נשאר בתודעה למשך תקופה ארוכה. לילדות ששייכות לקבוצה השנייה, זו שמעדיפה שמלות טוטו ורודות על מכנסיים קצרים ונעלי לק מבהיקות על פני מגפיים מלאות בוץ, מגיע גם חדר נסיכותי מרשים במיוחד.החדרים שלפניכם הם לא רק נסיכותיים מאד אלא פשוט מטורפים, אין דרך אחרת לתאר זאת.

 

  1. מיטת מרכבת דלעת בעשרות אלפי דולרים

אין נסיכה יותר מרשימה מסינדרלה, אחרי המהפך כמובן. אין מרכבה יותר מפורסמת מזו שהופכת בחזרה לדלעת בשעה 12:00 בלילה. המיטה שלפניכם היא הגשמת חלום של כל מי שגדלה על סיפור סינדרלה. הילדה שישנה בתוכה יכולה לישון בשקט, אף אחד לא יעיר אותה בחצות ויזהיר מפני מהפך. נסיכה או לא?

 

 

  1. ציור קיר של ממלכה שלמה:

לא חייבים לקפוץ מעל לפופיק כדי ליצור חדר נסיכות נסיכותי במיוחד. החדר שלפניכם עוצב בסקאלת צבעים ורודה מאד, עם נגיעות פסטליות שהופכות אותו לעדכני ופריטים מתוקים במיוחד. ציור הקיר הגדול שנפרש על הקיר מאחורי המיטה, מכניס את גיבורת האגדה, הילדה שמתגוררת בחדר, לסיפור אגדה קסום בכל לילה ולילה.

 

  1. מרכבת דלעת מוזהבת נוספת ושביל אבנים רומנטי

כל נסיכה צריכה שטיח אדום, לפחות סוג של כזה. החדר כולל מיטת דלעת נסיכותית בגווני תכלת וזהב, שהכי מתחברים לעולם הנסיכות ושביל אבנים שצויר על הרצפה ומהווה שטיח אדום שמוביל את הנסיכה עד הכרכרה. שתי כריות בסגנון רומנטי עתיק מתחברות לסטייל הנסיכותי.

 

 

  1. תקרות גבוהות בחדר נסיכותי פסטלי

כל נסיכה צריכה ארמון והחדר שלפניכם נראה כאילו נלקח מארמון בקינגהאם או לכל הפחות מסרט נסיכות מאויר של דיסני. צבעי פסטל מחמיאים זה לזה – ורוד וירקרק, תקרה גבוהה בצורת צריח וקורות עץ מסיביות שנצבעו בלבן. מיטות אפיריון, תיבות מגולפות ומעוטרות בזהב וארון בסגנון וינטאג' מתכתבים עם סטייל הארמון. רק שולחן הציור מגלה לנו שמדובר בחדר של נסיכה, אבל בעצם ילדה.

 

 

  1. היפיפיה הנמה מתגוררת בניו יורק

האם ידעתם שהיפיפיה הנמה מתגוררת בניו יורק? חדר הילדים בדירה הניו יורקית הזו זכה לעיצוב נסיכותי בצבעי ירוק וורוד, עם מיטה בסגנון קלאסי ונסיכותי, שולחן טואלט מפואר וכורסאות שופעות בד, כיאה לנסיכות ויקטוריאניות ישנוניות.

 

 

  1. חדר לנסיכות ורודות – מהשנדליר ועד שטיח השושנים

חדר שעוצב לנסיכות חובבות ורוד. מהשנדליר המתוק שתלוי על התקרה הגבוהה ועד לשטיח השושנים הרומנטי, מכורסאות וספות בריפוד בגווני ורוד שונים ועד נגיעות פרחוניות עם דגש על…נכון, ורוד! חדר שמיועד לנסיכות שאוהבות את הצבע השמח הזה ויכולות לחיות אותו בשלווה נסיכותית.

 

 

 

  1. חדר נסיכותי בוגר ורומנטי במיוחד

אפשר לעשות חדר נסיכות שכולו צבוע בורוד מוגזם, אפשר לעשות חדר נסיכות צבעוני ושמח שמשלב בין הצבעים הנכונים. במקרה הזה, חדר נסיכות שעוצב על ידי מעצבי פנים במינסוטה כולל קירות בגווני טורקיז עדכניים, כיסוי מיטה בסגנון ויקטוריאני בגווני קוראל, צביעה אמנותית על הקירות, שנדליר בסגנון קלאסי והרבה קסם ושיק.

 

 

  1. נסיכה שיש לה שם

לנסיכה קמילה שמתגוררת בפניקס אריזונה עיצבו חדר נסיכות בגווני אפרסק וורוד, עם כיתוב בסגנון נסיכותי של שמה מעל המיטה הגדולה. לא הסתפקו בכתיבת השם אלא גם בציור של טירה גדולה, כנראה הטירה החלומית שבה קמילה תתגורר יום אחד כאשר תתחתן עם הנסיך. בינתיים היא מסתפקת בחדר מתוק עם יחידות אחסון נוחות, כיסוי מיטה בשילוב סאטן מלכותי וצבעוניות פסטלית בעיניים.

 

 

  1. חדר תינוקות שמספר סיפור נסיכותי

את קירות חדר התינוקות הקטן והמתוק הזה מקשטת האגדה כולה. חומות הממלכה, צריחי הארמון, נסיכות דיסני אהובות שאוירו בדיוק רב וטירה גדולה באופק. רק שורת הדובונים על המדף מסגירה את העובדה שמדובר ביצירה דמיונית ולא בחיים עצמם.

 

 

  1. חדר נסיכות בעיצוב מודרני מעודכן

לא חייבים לדייק בפרטים, לא חייבים להביא את כל הטירה אל תוך החדר. חדר הנסיכות הזה מדגים כיצד אפשר לקחת את טרנד הנסיכות ולתת לו ביטוי מודרני. ציור הקיר הסימבולי בגווני ורוד אופיניים, המיטה הגדולה, השימוש בבדים רכים ובכיסוי הטול מעל המיטה, מספקים אווירה נסיכותית מבלי להפוך את החדר למיושן או נאמן מדי לנושא.

 

כל החדרים האלו הם פרי דמיון של מעצבות ומעצבים, של אבות ואימהות, שפעם מזמן כשהיו ילדים חלמו להיות נסיכים ונסיכות שנתנו עיבוד מחודש לסיפורים הילדות שלהם. אהבתם?